خرید گچ موی هاتیوس ( هات هیوز ) این گچ مو نوعی رنگ موی موقتی است که با آن به راحتی میتوانید موهایتان را رنگ کنید و با آن موهایتان را به رنگی که همیشه آرزویش را داشتید در آورید. با گچ موی هات هیوز همه را در مجالس حیرت زده کنید.

گچ موی هاتیوس

رنگ موی موقتی هات هیوز


در چهار رنگ آبی ، بنفش ، صورتی و سبزگچ موی هاتیوس


استفاده از رنگ موی گچی هات هیوس موهایتان را در کوتاه ترین زمان رنگ کرده و از رنگ کردن موهایتان لذت ببرید و زمانی که میخواهید موهایتان به حالت اولیه بازگردد با یک شست و شوی ساده گچ موی هات هیوز را از روی موهایتان پاک کنید.

برای زیبا شدن هرچه تمام تر موهایتان میتوانید از تلفیق هر چهار رنگ بنفش ، صورتی ، آبی و سبز استفاده کنید. اگر هم میخواهید موهایتان فقط به یک رنگ خاص باشد از یکی از رنگ ها استفاده کنید و با یک شست شوی ساده گچ موی Hot Huez را از روی موهایتان محو کنید.  در صورتی که می خواهید گچ موی هات هیوز زمان بیشتری بر روی موهایتان ماندگار باشد به آن تافت بزنید و از رنگ مویتان لذت ببرید و همه را در مجالس حیرت زده کنید.


http://flashkhor.com/shop/wp-content/uploads/2013/11/01665583841764318958.jpgبرای خرید گچ موی هات هیوز گرینه خرید پستی را انتخاب کنید و فرم سفارش را تکمیل کنید تا گچ موی هات هیوز برای شما ارسال شود.

پس از دریافت گچ موی هات هیوز  هزینه را پرداخت کنید.
قیمت 14000 تومان


دکمه خرید پستی گچ موی هات هیوز
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات